http://99theme.com

Naujienos

2018m. spalio 26d. Shindokai-kan viltys 3

Spalio 26 diena Kaune vyko pirmosios šio sezono LSKKF VURI varžybos "Shindokai-kan viltys 3". Kaip ir kiekvienose varžybose Kaune, taip ir šiose susirinko didelis būrys jaunųjų federacijos kovotojų, kurie stipriai kovojo, kad iškovotų prizines vietas, o galbūt ir taptų šio turnyro nugalėtojais. Turnyre dalyvavo kovotojai iš klubų "TORA", "VLC", "Grifas", "Budokan", "Tori", "Dojo". Džiaugiamies, kad kovotojų užsispyrimas ,noras laimėti, bei idėtos didelės pastangos turnyre ir pasiruošime atnešė klubui pirmąją vietą klubų įskaitoje. Didžiuojamies jumis!

 

Turnyro nugalėtojai: Elidijus Smailys, Ignas Bagdanavičius, Grantas Tamkevičius, Pijus Reinikovas, Jokūbas Štuikys, Erikas Turskis, Rokas Draudvila, Domas Naujalis ir Veronika Čakstaitė.

Antros vietos laimėtojai: Matas Danulevičius, Nojus Garškevičius, Ervinas Keršis, Danas Sanda, Arnas Baltakartis, Pijus Kukanskis, Deividas Gedvilas, Domas Etneris ir Joris Dambauskas,

Trečios vietos laimėtojai: Daumantas Laurinonis, Vėjas Janavičius, Lukas Vetlovas “VLC”, Nojus Januškevičius, Kipras Lukošius, Domantas Dargužas, Eva Paulavičiūtė, Šarūnas Pilipavičius ir Armandas Grubas. 

Design by Vaidas Mureika
Copyright 2011 © ToraGym