http://99theme.com

Naujienos

SHINDOKAI-KAN treniruotės nuo 3 iki 50 metų

  

Kviečiame naujus narius treniruotis SHINDOKAI-KAN kovos meno, kuris susideda iš trikovės: shindokai-kan KARATE, shindokai-kan KICKBOXING ir shindokai-kan GRAPPLING. Klubo vadovas ir toliau vadovaujasi taisykle- svarbiau kokybė, bet ne kiekybė! Todėl visi sportininkai suskaidyti į mažesnes grupes, siekiant gauti maksimalią treniruočių naudą.

Jūsų patogumui treniruotės vyksta šiais adresais: KAUNAS - Rietavo g. 11 (Šilainiai), Įgulos g. 3 (Domeikava), Baltijos g. 30 (Kauno Milikonių progimnazija), Šiaurės pr. 44 (Eiguliai), Savanorių pr. 284A ir Kosmonautų g. 15 (JONAVA).

Skaityti daugiau: SHINDOKAI-KAN treniruotės nuo 3 iki 50 metų

2019m. 24 tarptautinė shindokai-kan stovykla. Palanga

Liepos 25 – 29 dienomis Palangoje vyko 24 tarptautinė shindokai-kan karate federacijos stovykla. Stovykloje dalyvavo atstovai iš Lietuvos, Lenkijos, Prancūzijos ir Vengrijos. Daug dėmesio buvo skiriama rankų ir kojų smūginei technikai, bei ištvermei, kuri vyko tiek salėje, tiek ant Baltijos jūros kranto bei pačioje jūroje. Be smagių treniruočių taip pat buvo aptartos ateinančio sezono shindokai-kan varžybos bei stovyklos. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, stovykloje vyko DAN atestacija, sveikiname klubo trenerius ErvinąFokiną bei Donatą Bruožį sėkmingai apsigynusius  1 DAN. 

Skaityti daugiau: 2019m. 24 tarptautinė shindokai-kan stovykla. Palanga

2019 metų shindokai-kan karate klubo "TORA" vasaros stovykla

Rytų kovos menų klubas “TORA”kviečia visus į atsinaujinusiąvasaros stovyklą ant jūros kranto. Praeitų stovyklų patirtis parodė, kad stovykla - tai puiki proga artimiau susipažinti, atrasti naujų draugų, smagiai ir aktyviai pailsėti ant Baltijos jūros kranto, patirti daug naujų įspūdžių.

2019m. gegužės 4d. Lietuvos Shindokai-kan VURI čempionatas

Gegužės 4 dieną Lietuvos Shindokai-kan karatė federacija visus kovotojus sukvietė i Kauną, kur buvo surengtas Lietuvos Shindokai-kan VURI čempionatas. Besibaigiant mokslo metams baigiasi ir sportininkų varžybų sezonas, kuris tradiciškai finišuoja tokio lygio varžybomis. Džiugu, kad šie turnyrai tampa vis gausesni dalyvių skaičiumi, tad ir šiame čempionate dalyvavo apie 90 kovotojų iš klubų, priklausančių Lietuvos Shindokai-kan karatė federacijai.

Skaityti daugiau: 2019m. gegužės 4d. Lietuvos Shindokai-kan VURI čempionatas

2019m. balandžio 27 diena. Europos klubų taurė. Jonava

Balandžio 27 diena Jonavoje vyko kikbokso turnyras Europos klubų taurė. Tai buvo ypatingai didelis turnyras, kuriame dalyvavo 191 kovotojas iš įvairių pasaulio šalių, tad paskutinės kovos baigėsi 21 val. Jame dalyvavo ir mūsų klubo kovotojai. Tobulėti dar tikrai yra kur tiek techniškai, tiek psichologiškai. Svarbu toliau smarkiai treniruotis ir ruoštis ateities kovoms! Sveikiname sėkmingai pasirodžius ir garbingai atstovavusius mūsų klubą!

2-ąsias vietas iškovojo Deividas Butkus ir Dominykas Košelevas. Bronzos medaliais pasipuošė Gustas Dimša ir Simonas Valionis! 

2019m. kovo 23d. KUMITE turnyras Vilniuje

Kovo 23 diena Vilniuje vyko kontrolinės kovos pagal Shindokai - Kan Karate taisykles. Tai buvo paskutinis bandymas prieš artėjantį Lietuvos čempionatą. Sekėsi neblogai, iš 5 dalyvavusių 3 iškovojo pergalę, o kiti garbingai gynė klubo vardą, nors ir pergalės neiškovojo! Einame teisingu keliu!

2019m. kovo 2d. sporto ir lyderystės stovykla

Kovo 2 diena vyko klubo TORA sporto ir lyderystės dienos stovykla, kurioje smagiai laiką leidome nuo 10 iki 20 val. Ačiū sportininkams ir treneriams, kurie stovyklos metu dalinosi savo neįkainojama patirtimi - Evaldas Petrauskas (boksas), Valentinas Marinionokas (seminaras apie motyvaciją), Ruslanas Gavrilovas (kūno analizės testai, įgalinimo treniruotė), Paulius Žemrieta (BJJ). Ačiū visiems, kurie skyrė savo laiką ir dieną!

2019m. vasario 16d. VURI turnyras, Kaunas

Vasario 16 diena Kaune vyko Lietuvos shindokai-kan karate federacijos VURI turnyras vasario 16-osios metinėms atminti. Nors daug kas sirgo ir negalėjo dalyvauti, bet šaunuoliai klubiečiai, kurie išbandė savo jėgas šventiniame vasario 16 dienos VURI turnyre Kaune. Sveikiname visus dalyvavusius! Tikiu, kad kiekvienas pasisėmė patirties ir kovingai pažymėjo šią dieną.

Design by Vaidas Mureika
Copyright 2011 © ToraGym