http://99theme.com

Naujienos

SHINDOKAI-KAN treniruotės nuo 5 iki 50 metų

  

NAUJAS SEZONAS - NAUJOSE ERDVIOSE PATALPOSE ŠILAINIUOSE RIETAVO G. 11 !

Kviečiame naujus narius treniruotis SHINDOKAI-KAN kovos meno, kuris susideda iš trikovės: shindokai-kan KARATE, shindokai-kan KICKBOXING ir shindokai-kan GRAPPLING. Klubo vadovas ir toliau vadovaujasi taisykle- svarbiau kokybė, bet ne kiekybė! Todėl visi sportininkai suskaidyti į mažesnes grupes, siekiant gauti maksimalią treniruočių naudą.

Jūsų patogumui treniruotės vyksta šiais adresais: Rietavo g. 11 ir V.Krėvės pr. 43 (KAUNAS) ir Kosmonautų g. 15 (JONAVA).

Skaityti daugiau: SHINDOKAI-KAN treniruotės nuo 5 iki 50 metų

Renkama nauja 3 - 5 metų grupė

 

Puiki naujiena mažiesiems! Jau nuo spalio mėnesio jūsų atžalas pakviesime į fizinio aktyvumo treniruotes mūsų studijoje "TORA" (Rietavo g. 11). Registracija jas prasidėjo, atsižvelgiant į mažylių amžių - vietų skaičius ribotas. Treniruotės vyks antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18.00 val

2018 metų Pasaulio WAK-1F čempionatas

Spalio 4 - 7 dienomis klubo kovotojai Dovydas ir Gustas Dimšos savo jėgas išbandė Pasaulio K-1 čempionate Latvijoje. Tai buvo itin aukšto lygio varžybos, kuriose dalyvavo virš 200 kovotojų iš įvairių pasaulio šalių. Visi dalyviai tikrai su didelia kovų patirtimi. Džiaugiamies, kad mūsų pasirodymas buvo irgi aukšto lygio, bet tobulėti dar tikrai reikia, o šiuo metu galime pasidžiaugti iškovotais medaliais! Gustas Dimša iškovojo sidabro medalį, kur finalinėje kovoje nusileido kovotojui iš Moldavijos. O Dovydas Dimša pasipuošė bronzos medaliu! Puikiai sukovotos kovos, mažais žingsniais judame link čempionų gretų

Skaityti daugiau: 2018 metų Pasaulio WAK-1F čempionatas

2018 metų vasaros sporto ir poilsio stovykla ant jūros kranto

2018 metų vasarą Melnragėje vyko tradicinė rytų kovos menų klubo "TORA" organizuojama vasaros laisvalaikio ir sporto stovykla. Kaip ir kiekvienais metais stovyklos pirmąjį vakarą vyko naujokų krikštynos, kur kovotojams teko praeiti samurajaus kelią iki krikšto ir taip įrodyti, kad jie verti būti šitoje stovykloje.  Be smagių treniruočių ant jūros kranto, bei jūroje, kiekvieną diena vyko įvairūs žaidimai, virvės traukimo, orientavimosi ir barmenų varžybos, gražiausios patalynės konkursas ir ž, žinoma, nepamirštama naktinė treniruotė. Taip pat daugelis smagių dalykų, kurie nutinka tik vasaros stovykloje.

2018m. gegužės 12d. Lietuvos Shindokai-kan karate čempionatas

Gegužės 12 dieną Lietuvos Shindokai-kan karatė federacija visus kovotojus sukvietė i Kauną, kur buvo surengtas Lietuvos Shindokai-kan karate ir VURI čempionatas. Besibaigiant mokslo metams baigiasi ir sportininkų varžybų sezonas, kuris tradiciškai finišuoja tokio lygio varžybomis. Džiugu, kad šie turnyrai tampa vis gausesni dalyvių skaičiumi, tad ir šiame čempionate dalyvavo virš 100 kovotojų iš klubų, priklausančių Lietuvos Shindokai-kan karatė federacijai.

Lietuvos čempionate rytų kovos menų klubą "TORA" atstovavo nemažas sportininkų būrys, kurie puikiai ir kovingai atstovavo mūsų klubą, iškovota daug gražių pergalių, bei didelė gausa taurių bei medalių. Viso to rezultatas - iškovotos 2 komandos nugalėtojos taurės. Šiais metais mūsų klubas pats stipriausias tarp Lietuvos klubų! 

Skaityti daugiau: 2018m. gegužės 12d. Lietuvos Shindokai-kan karate čempionatas

2018m. gegužės 4d. MMA Bushido turnyras

Gegužės pirmąjį penktadienį klubo treneris ir sportininkas Ervinas Fokinas dalyvavo MMA Bushido turnyre Vilniuje, tai buvo jo debiutas tokio aukšto lygio varžybose. Ervino priešininkas buvo patyręs kovotojas iš Anglijos. Tačiau patirtis nepadėjo prieš jaunatvišką energiją ir didelį norą laimėti. Po 3 raundų kovos pergalę teisėjai skyrė Ervinui.

Skaityti daugiau: 2018m. gegužės 4d. MMA Bushido turnyras

2018m. balandžio 28d. Shindokai-kan turnyras Vilniuje

Balandžio 28 diena Vilniuje vyko shindokai-kan karate turnyras, kuriame dalyvavo ir mūsų kovotojai. Tai buvo geras pasibandymas prieš Lietuvos čempionatą, kuris vyks jau už 2  savaičių Kaune. Tad turime  padaryti išvadas ir sėkmingai sukovoti dėl Lietuvos čempiono vardo. Turnyre savo kovas laimėjo: Erikas Butkus, Vėjas Janavičius ir jonaviečiai Aistis ir Tauras Gudžiūnai.

2018 metų Lietuvos kikbokso čempionatas, Visaginas

Kovo 23 - 25 dienomis Visagine vyko atviras Lietuvos kikbokso čempionatas, kuriame dalyvavo virš 200 kovotojų. Mūsų klubas taip pat dalyvavo. Šeštadienį visiems sekėsi puikiai, visi klubiečiai praėjo atrankines kovas ir pusfinalius, tad laimingi ėjome miegoti, sekmadienį mūsų laukė finalai! Deja, klostėsi ne taip sėkmingai, kaip tikėjomies. Sveikiname klubo sportininkus, pasipuošusius sidabro medaliais ir tapusius Lietuvos kikbokso vicečempionais! 

Skaityti daugiau: 2018 metų Lietuvos kikbokso čempionatas, Visaginas

Design by Vaidas Mureika
Copyright 2011 © ToraGym