http://99theme.com

Naujienos

Kviečiame prisijungti prie klubo "TORA" kolektyvo

Gera naujiena visiems! Informuojame, kad naująjį sezoną rytų kovos menų klubas „TORA“ pradeda atsinaujinusioje sporto salėje. Naujus narius kviečiame treniruotis SHINDOKAI-KAN karate meno, kuris susideda iš trikovės: shindokai-kan KARATE, shindokai-kan KICKBOXING ir shindokai-kan GRAPPLING. Nors ir salė padidėjo, tačiau klubo vadovas ir toliau vadovaujasi taisykle- svarbiau kokybė, bet ne kiekybė! Todėl visi sportininkai bus suskaidyti į mažesnes grupes, siekiant gauti maksimalią treniruočių naudą. Nuo šio sezono jau ir vakarinės treniruotės!

Skaityti daugiau: Kviečiame prisijungti prie klubo "TORA" kolektyvo

SHINDOKAI-KAN treniruotės nuo 5 iki 50 metų

  

NAUJAS SEZONAS - NAUJOSE ERDVIOSE PATALPOSE ŠILAINIUOSE RIETAVO G. 11 !

Kviečiame naujus narius treniruotis SHINDOKAI-KAN kovos meno, kuris susideda iš trikovės: shindokai-kan KARATE, shindokai-kan KICKBOXING ir shindokai-kan GRAPPLING. Klubo vadovas ir toliau vadovaujasi taisykle- svarbiau kokybė, bet ne kiekybė! Todėl visi sportininkai suskaidyti į mažesnes grupes, siekiant gauti maksimalią treniruočių naudą.

Jūsų patogumui treniruotės vyksta šiais adresais: Rietavo g. 11 ir V.Krėvės pr. 43 (KAUNAS) ir Kosmonautų g. 15 (JONAVA).

Skaityti daugiau: SHINDOKAI-KAN treniruotės nuo 5 iki 50 metų

2017m. gegužės 27d. LSKKF KYU atestacija, Kaunas

KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į LIETUVOS SHINDOKAI-KAN KARATE FEDERACIJOS KYU LAIPSNIŲ ATESTACIJĄ

Atestacijos data :  2017m. gegužės 27 d. (šeštadienis)

Atestacijos vieta: Baltijos g. 30, Kaunas (Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje)

Atestacijos pradžia:  11.00 val.

Daugiau informacijos ir registracija vyksta pas trenerius.

2017m. balandžio 22d. Lietuvos Shindokai-kan čempionatas

Balandžio 22 dieną Lietuvos Shindokai-kan karatė federacija visus kovotojus sukvietė i Jonavos sporto areną, kur buvo surengtas Lietuvos Shindokai-kan karate ir VURI čempionatas. Besibaigiant mokslo metams baigiasi ir sportininkų varžybų sezonas, kuris tradiciškai finišuoja tokio lygio varžybomis. Džiugu, kad šie turnyrai tampa vis gausesni dalyvių skaičiumi, tad ir šiame čempionate dalyvavo virš 100 kovotojų iš klubų, priklausančių Lietuvos Shindokai-kan karatė federacijai.

Lietuvos čempionate rytų kovos menų klubą "TORA" atstovavo nemažas sportininkų būrys, kurie puikiai ir kovingai atstovavo mūsų klubą, iškovota daug gražių pergalių, bei didelė gausa medalių. Viso to rezultatas - iškovota komandos nugalėtojos taurė.

Skaityti daugiau: 2017m. balandžio 22d. Lietuvos Shindokai-kan čempionatas

2017m. balandžio 8d. "Visaginas open 2017"

 

Balandžio 8 diena Visagine vyko Lietuvos kikbokso federacijos organizuojamas turnyras "Visaginas open 2017", kuriame gražias pergales iškovojo Gustas Dimša, Ervinas Fokinas ir Martynas Dzikas. Šį kartą pergalės nepavyko iškovoti tik Pauliui, bet mes visi žengėme labai didelį žingsnį į priekį! Ervinas Fokinas - jau pirmąjame raunde į nokdauną pasiuntė savo priešininką. Pademonstravo gražią ir aktyvią kovą, po kurios plojo visi susirinkę. Nenuostabu, kad turnyro pabaigoje jis buvo apdovanotas specialiuoju prizu iš paties olimpiečio rankų už gražiausią turnyro kovą!

2017m. kovo 11 d. Kickbokso kovos Jonavoje

  

Kovo 11 diena Jonavoje vyko kickbokso varžybos, kuriose savo pirmose kovose pagal kickboxing taisykles pergales šventė net 3 iš 4 dalyvavusių klubiečių! Puikus debiutas! Pergalės nepavyko iškovoti tik Pauliui Galvičiui, kuris visus raundus aktyviai ir tiksliai atakavo savo priešininką, o pergalės neskyrimas nustebino visus žiūrovus ir buvo palydėtas viešu nušvilpimu. Pergales iškovojo Gustas Dimša (treneris Ovidijus), bei trenerio Ervino auklėtiniai Nojus Kazancevas ir Martynas Dzikas. Sveikiname puikiai pasirodžiusius sportininkus!

2017m. vasario 25d. Tarptautinis MMA Bushido turnyras "King of Kings", Ryga

Puikus debiutas aukšto lygio tarptautinėse varžybose Rygoje! Sveikinam klubo trenerį privertus priešininką kristi bei prakaituoti atkaklioje kovoje ir pakilus vienu laipteliu aukščiau. Kova ir užsispyrimas tokiam jaunam amžiuje rodo, kad ranka i viršų pakils ne kartą ateityje. 

Skaityti daugiau: 2017m. vasario 25d. Tarptautinis MMA Bushido turnyras "King of Kings", Ryga

2017m. vasario 16 d. KUMITE ir VURI turnyras, Jonava

Lietuvos shindokai-kan karate federacija vasario 16 diena pažymėjo gausiomis KUMITE ir VURI varžybomis, kuriose dalyvavo apie 200 kovotojų iš shindokai-kan karate federacijos klubų Kauno “TORA”, Jonavos “Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras”, Vilniaus “Tori”, Klaipėdos ir Vilniaus “Budokan”, Prienų “Spektras”, Klaipėdos “Jukado”, Vilniaus Dojo” ir Kauno “Grifas”.

Skaityti daugiau: 2017m. vasario 16 d. KUMITE ir VURI turnyras, Jonava

Design by Vaidas Mureika
Copyright 2011 © ToraGym