http://99theme.com

Naujienos

SHINDOKAI-KAN treniruotės nuo 3 iki 50 metų

  

Kviečiame naujus narius treniruotis SHINDOKAI-KAN kovos meno, kuris susideda iš trikovės: shindokai-kan KARATE, shindokai-kan KICKBOXING ir shindokai-kan GRAPPLING. Klubo vadovas ir toliau vadovaujasi taisykle- svarbiau kokybė, bet ne kiekybė! Todėl visi sportininkai suskaidyti į mažesnes grupes, siekiant gauti maksimalią treniruočių naudą.

Jūsų patogumui treniruotės vyksta šiais adresais: KAUNAS - Rietavo g. 11 (Šilainiai), Įgulos g. 3 (Domeikava), Baltijos g. 30 (Kauno Milikonių progimnazija), Šiaurės pr. 44 (Eiguliai), Savanorių pr. 284A ir Kosmonautų g. 15 (JONAVA).

Skaityti daugiau: SHINDOKAI-KAN treniruotės nuo 3 iki 50 metų

2 procentų parama klubui

GERBIAMI TĖVELIAI, KLUBO NARIAI, DRAUGAI IR VISI SKAITANTYS ŠĮ PUSLAPĮ !

Dėkojame visiems, praeitais metais mums paskyrusiems 2 ar 1 procento pajamų mokesčio.

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, rytų kovos menų klubas “TORA” kreipiasi į klubo narius bei draugus, kviesdamas prisidėti prie mūsų veiklos, skiriant iki 1,2 % paramą nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio, kuris gali būti skirtas bet kuriai pelno nesiekiančiai organizacijai. ir taip prisidėti prie sporto vystymo Lietuvoje bei moksleivių užklasinio užimtumo gerinimo. Jūsų dėka kartu mes galime gerinti sportininkų rezultatus, gautos lėšos bus panaudotos sporto bazės išlaikymui, naujo inventoriaus įsigyjimui, kuris padeda treniruotes padaryti daug efektingesnes, taip pat organizuoti klubo varžybas.

Jeigu esate dirbantis ar turite dirbantį draugą, kuris dar neapsisprendė kam skirti 1,2% - galite padėti mums. 
Kviečiame skirti 1,2% GMP rytų kovos menų klubui "TORA", įm. kodas 302595496

Kaip skirti paramą klubui galite rasti čia

Skaityti daugiau: 2 procentų parama klubui

2020m. vasario 29d. l-asis LSKKF Grappling turnyras, Kaunas

Vasario 29 diena Kaune praūžė pirmosios shindokai-kan grappling varžybos. Dalyvavo 60 sportininkų iš Kauno, Vilniaus, Jonavos ir Alytaus. Buvo gražu stebėti, kaip sportininkai demonstruoja savo imtynių žinias ir siekia pergalės! Dalyvavo tikrai stiprūs federacijos kovotojai, kurie siekė pergalės. Jūs esate saunuoliai! 

2020m. vasario 15d. VURI turnyras, Gargždai

Vasario 15 diena Gargžduose vyko Lietuvos shindokai-kan karate federacijos VURI turnyras vasario 16-osios metinėms atminti. Nors daug kas sirgo ir negalėjo dalyvauti, bet šaunuoliai klubiečiai, kurie išbandė savo jėgas šventiniame vasario 16 dienos VURI turnyre Gargžduose ir savo pastangomis klubui iškovojo 2-ąją vietą bendroje klubų įskaitoje.

Skaityti daugiau: 2020m. vasario 15d. VURI turnyras, Gargždai

2020m. vasario 13d. MMA Bushido turnyras "SWAT' 76"

 VAsario 13 diena Kaune vyko MMA Bushido turnyras "SWAT 76", kuriame kovojo klubo kovotojas Dovydas Dimša. Atidavėm visas jėgas pasiruošime, ir juo labiau ringe! Pralaimėjimas taškais... galbūt pakišo koją jaudulys, patirties stoka, ko pasekoje Dovydas neparodė koks ištikrųjų galingas jis yra...patirtis patirtis  ir garsios pergalės dar tik prieš akis! 

Skaityti daugiau: 2020m. vasario 13d. MMA Bushido turnyras "SWAT' 76"

2020 metų LSKKF žiemos stovykla

Sausio 31 - vasario 2 dienomis Šveicarijoje vyko Lietuvos shindokai-kan karate federacijos žiemos stovykla. Stovykloje dalyvavo rekordinis sportininkų skaičius - net 99 sportininkai! Stovyklos metu didelis dėmesys buvo skirtas karate technikai, ko pasekoje stovykloje buvo “atgaivintos” KATA varžybos, sveikiname visus dalyvavusius ir iškovojusius pergales, bei išbandžius save KATA varžybose. Tikimės, kad ateityje vėl pavyks suorganizuoti šias varžybas. Stovykloje taip pat vyko 5-1 KYU atestacija, kuri truko net 5 valandas. Sveikiname klubiečius , kurie gavo aukštesnius KYU! Būkite visiems pavyzdys ir nenustokite tobulėti! Oss

Skaityti daugiau: 2020 metų LSKKF žiemos stovykla

2019 metų Kalėdinis Shindokai-kan karate turnyras, Kaunas

 Gruodžio 14 diena Kaune buvo suorganizuotas tradicinis Kalėdinis Shindokai-kan karate turnyras “Kauno miesto taurė 2019”, kur sportininkai kovojo KUMITE ir VURI rungtyse. Tai vienas didžiausių turnyrų, kuriame dalyvavo virš 200 sportininkų. Turnyrą organizavo rytų kovos menų klubas “TORA”, padedant būriui rėmėjų. Džiugu, kad kiekvienais metais šiame turnyre dalyvauja vis didesnis skaičius sportininkų iš klubų, priklausančių Lietuvos Shindokai-kan karate federacijai. Pirmiausia, norime padėkoti rėmėjams, kurie prisidėjo prie šių puikių varžybų, kuriose, jūsų dėka, buvo labai daug dovanų, bei prizų! Komandinėje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo turnyro organizatoriai - rytų kovos menų klubas "TORA" !

Didelis AČIŪ Kauno miesto savivaldybė (Iniciatyvos Kaunui), "Sporto Fėja", "HUSQVARNA" ir "DANVITA bakery", komandų treneriams ir varžybų teisėjams  skanias ir dideles picas įsteigė picerija "American Pizza".

Skaityti daugiau: 2019 metų Kalėdinis Shindokai-kan karate turnyras, Kaunas

2019m. lapkričio 16d. MMA Bushido turnyras "HEROS KOK’80", Vilnius

Lapkričio 16 diena Vilniuje vyko tarptautinis MMA Bushido turnyras HEROS KOK’80. Dėl čempiono diržo klubo treneris Ervinas Fokinas kovojo prieš atletą iš ltalijos. Įdėtas sunkus darbas pasiteisino ir Ervinas jau po 46 sekundžių laimėjo kovą smaugimo veksmu ir šventė pergalę bei apsijuosė čempiono diržu. Sunkus darbas su puikia komanda pasiteisina ir duoda vaisius visada! Ačiū klubiečiams, kurie padėjo ruoštis šiai kovai, ačiū visiems, kurie palaikė, tikėjo ir motyvavo! Kartu mes vienas stiprus kumštis! 

Skaityti daugiau: 2019m. lapkričio 16d. MMA Bushido turnyras "HEROS KOK’80", Vilnius

Design by Vaidas Mureika
Copyright 2011 © ToraGym