http://99theme.com

Naujienos

LIEPOS MĖNESIO TRENIRUOČIŲ GRAFIKAS

INFORMACIJA VISIEMS KLUBO NARIAMS! Bei tiems, kurie nori sportuoti visą vasarą. Informuojame, kad nuo birželio mėnesio treniruotės nevyks Jonavoje ir Dainavos sporto klube, tačiau bus galime pasportuoti Fizinio aktyvumo studijoje "TORA", esančioje Rietavo g. 11. Pateikiame LIEPOS mėnesio treniruočių grafiką:

ANTRADIENIS
18.10 - 18.55 Mažesnieji sportininkai
19.10 - 20.10 A ir S grupės

KETVIRTADIENIS
18.10 - 18.55 Mažesnieji sportininkai
19.10 - 20.10 A ir S grupės

SHINDOKAI-KAN treniruotės nuo 5 iki 50 metų

  

NAUJAS SEZONAS - NAUJOSE ERDVIOSE PATALPOSE ŠILAINIUOSE RIETAVO G. 11 !

Kviečiame naujus narius treniruotis SHINDOKAI-KAN kovos meno, kuris susideda iš trikovės: shindokai-kan KARATE, shindokai-kan KICKBOXING ir shindokai-kan GRAPPLING. Klubo vadovas ir toliau vadovaujasi taisykle- svarbiau kokybė, bet ne kiekybė! Todėl visi sportininkai suskaidyti į mažesnes grupes, siekiant gauti maksimalią treniruočių naudą.

Jūsų patogumui treniruotės vyksta šiais adresais: Rietavo g. 11 ir V.Krėvės pr. 43 (KAUNAS) ir Kosmonautų g. 15 (JONAVA).

Skaityti daugiau: SHINDOKAI-KAN treniruotės nuo 5 iki 50 metų

2018 metų vasaros sporto ir poilsio stovykla ant jūros kranto

Rytų kovos menų klubo “TORA”vasaros stovykla   “Melnragė 2018”

2018 metų birželio 25 - liepos 1 dienomis, Melnragėje 

Rytų kovos menų klubas “TORA”kviečia visus į atsinaujinusią vasaros stovyklą ant jūros kranto. Praeitų stovyklų patirtis parodė, kad stovykla - tai puiki proga artimiau susipažinti, atrasti naujų draugų, smagiai ir aktyviai pailsėti ant Baltijos jūros kranto, patirti daug naujų įspūdžių. Šiais metais jums siūlome ypatingai geras stovyklavimo sąlygas - stovykla vyks pušyno apsuptoje privačioje, saugioje ir aptvertoje teritorijoje ant jūros kranto, kur stovyklaus tik mūsų kolektyvas be pašalinių žmonių. Gyvensime erdviuose triviečiuose – penkiaviečiuose kambariuose su puikiomis laisvalaikio erdvėmis. Stovyklos  metu jūsų laukia: naujokų krikštynos, daug įdomių treniruočių, sporto varžybų, didelis būrys naujų draugų, vakarinis pasirodymas ir dar daugelis smagių dalykų, kurie nutinka tik stovyklose. Stovykla skirta ne tik sportininkams, į stovyklą kviečiami ir Jūsų broliai, sesės, draugai nuo metų.

Telefonas pasiteiravimui ir registracijai 8 620 12033

2018m. gegužės 12d. Lietuvos Shindokai-kan karate čempionatas

Gegužės 12 dieną Lietuvos Shindokai-kan karatė federacija visus kovotojus sukvietė i Kauną, kur buvo surengtas Lietuvos Shindokai-kan karate ir VURI čempionatas. Besibaigiant mokslo metams baigiasi ir sportininkų varžybų sezonas, kuris tradiciškai finišuoja tokio lygio varžybomis. Džiugu, kad šie turnyrai tampa vis gausesni dalyvių skaičiumi, tad ir šiame čempionate dalyvavo virš 100 kovotojų iš klubų, priklausančių Lietuvos Shindokai-kan karatė federacijai.

Lietuvos čempionate rytų kovos menų klubą "TORA" atstovavo nemažas sportininkų būrys, kurie puikiai ir kovingai atstovavo mūsų klubą, iškovota daug gražių pergalių, bei didelė gausa taurių bei medalių. Viso to rezultatas - iškovotos 2 komandos nugalėtojos taurės. Šiais metais mūsų klubas pats stipriausias tarp Lietuvos klubų! 

Skaityti daugiau: 2018m. gegužės 12d. Lietuvos Shindokai-kan karate čempionatas

2018m. gegužės 4d. MMA Bushido turnyras

Gegužės pirmąjį penktadienį klubo treneris ir sportininkas Ervinas Fokinas dalyvavo MMA Bushido turnyre Vilniuje, tai buvo jo debiutas tokio aukšto lygio varžybose. Ervino priešininkas buvo patyręs kovotojas iš Anglijos. Tačiau patirtis nepadėjo prieš jaunatvišką energiją ir didelį norą laimėti. Po 3 raundų kovos pergalę teisėjai skyrė Ervinui.

Skaityti daugiau: 2018m. gegužės 4d. MMA Bushido turnyras

2018m. balandžio 28d. Shindokai-kan turnyras Vilniuje

Balandžio 28 diena Vilniuje vyko shindokai-kan karate turnyras, kuriame dalyvavo ir mūsų kovotojai. Tai buvo geras pasibandymas prieš Lietuvos čempionatą, kuris vyks jau už 2  savaičių Kaune. Tad turime  padaryti išvadas ir sėkmingai sukovoti dėl Lietuvos čempiono vardo. Turnyre savo kovas laimėjo: Erikas Butkus, Vėjas Janavičius ir jonaviečiai Aistis ir Tauras Gudžiūnai.

2018 metų Lietuvos kikbokso čempionatas, Visaginas

Kovo 23 - 25 dienomis Visagine vyko atviras Lietuvos kikbokso čempionatas, kuriame dalyvavo virš 200 kovotojų. Mūsų klubas taip pat dalyvavo. Šeštadienį visiems sekėsi puikiai, visi klubiečiai praėjo atrankines kovas ir pusfinalius, tad laimingi ėjome miegoti, sekmadienį mūsų laukė finalai! Deja, klostėsi ne taip sėkmingai, kaip tikėjomies. Sveikiname klubo sportininkus, pasipuošusius sidabro medaliais ir tapusius Lietuvos kikbokso vicečempionais! 

Skaityti daugiau: 2018 metų Lietuvos kikbokso čempionatas, Visaginas

2018m. kovo 17d. "Shindokai-kan viltys - 2", Kaunas

Kovo 17 diena Kaune vyko antrasis shindokai-kan karate turnyras "Shindokai-kan viltys - 2". Turnyre išvydome 26 kovas pagal shindokai-kan karate ir shindokai-kan kickboxing taisykles. Sveikiname turnyro nugalėtojus, o pralaimėjusiems linkime dar uoliau treniruotis  ir ruoštis sekančioms kovoms ant tatamio. Komandos nugalėtojos taurę iškovojo Kauno rytų kovos menų klubas "TORA".

Skaityti daugiau: 2018m. kovo 17d. "Shindokai-kan viltys - 2", Kaunas

Design by Vaidas Mureika
Copyright 2011 © ToraGym