http://99theme.com

Naujienos

Kviečiame prisijungti prie klubo "TORA" kolektyvo

Gera naujiena visiems! Informuojame, kad naująjį sezoną rytų kovos menų klubas „TORA“ pradeda atsinaujinusioje sporto salėje. Naujus narius kviečiame treniruotis SHINDOKAI-KAN karate meno, kuris susideda iš trikovės: shindokai-kan KARATE, shindokai-kan KICKBOXING ir shindokai-kan GRAPPLING. Nors ir salė padidėjo, tačiau klubo vadovas ir toliau vadovaujasi taisykle- svarbiau kokybė, bet ne kiekybė! Todėl visi sportininkai bus suskaidyti į mažesnes grupes, siekiant gauti maksimalią treniruočių naudą. Nuo šio sezono jau ir vakarinės treniruotės!

Skaityti daugiau: Kviečiame prisijungti prie klubo "TORA" kolektyvo

2 proc. parama

  

Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34str. 3 dalies nuostatai įtvirtina naują nuolatinio Lietuvos gyventojo teisę - nuo per mokestinį laikotarpį gautų pajamų išskaičiuota pajamų mokesčio dalimi (iki 2 procentų) paremti pasirinktą ūkio subjektą, kuris pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą turi teisę gauti paramą. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš gyventojo papildomų materialinių išlaidų. Gyventojas turi teisę mokesčių administratoriui nurodyti, kam pervesti pajamų mokesčio dalį ir tokiu būdu paremti, jo manymu, labiausia remtiną visuomenei naudinga sritį.

Pasitaiko žmonių, kurie galvoja, kad jeigu niekam neskirs 2 proc. pajamų sumos, ji liks jiems. Deja, bet taip nebus, jeigu niekam neskirsite savo paramos, ją valstybė panaudos savo nuožiūra.

 

Skaityti daugiau: 2 proc. parama

SHINDOKAI-KAN treniruotės nuo 5 iki 50 metų

  

NAUJAS SEZONAS - NAUJOSE ERDVIOSE PATALPOSE ŠILAINIUOSE RIETAVO G. 11 !

Kviečiame naujus narius treniruotis SHINDOKAI-KAN kovos meno, kuris susideda iš trikovės: shindokai-kan KARATE, shindokai-kan KICKBOXING ir shindokai-kan GRAPPLING. Klubo vadovas ir toliau vadovaujasi taisykle- svarbiau kokybė, bet ne kiekybė! Todėl visi sportininkai suskaidyti į mažesnes grupes, siekiant gauti maksimalią treniruočių naudą.

Jūsų patogumui treniruotės vyksta šiais adresais: Rietavo g. 11 ir V.Krėvės pr. 43 (KAUNAS) ir Kosmonautų g. 15 (JONAVA).

Skaityti daugiau: SHINDOKAI-KAN treniruotės nuo 5 iki 50 metų

2018m. kovo 17d. "Shindokai-kan viltys - 2", Kaunas

Kovo 17 diena Kaune vyko antrasis shindokai-kan karate turnyras "Shindokai-kan viltys - 2". Turnyre išvydome 26 kovas pagal shindokai-kan karate ir shindokai-kan kickboxing taisykles. Sveikiname turnyro nugalėtojus, o pralaimėjusiems linkime dar uoliau treniruotis  ir ruoštis sekančioms kovoms ant tatamio. Komandos nugalėtojos taurę iškovojo Kauno rytų kovos menų klubas "TORA".

Skaityti daugiau: 2018m. kovo 17d. "Shindokai-kan viltys - 2", Kaunas

2018m. vasario 18d. Lietuvos K-1 mėgėjų taurė. Vilnius

Sekmadienį Vilniuje vyko Lietuvos K-1 mėgėjų taurė. Sėkmingai pasirodė jame debiutavę klubo TORA atstovai: Tauras Ambuldas iškovojo 3 vietą (treneris E.Fokinas), o Dovydas Dimša (treneris O.Antanaitis) finalinėje kovoje savo priešininką pasiuntė į nokautą ir šventė gražią pergalę! Sveikiname kovotojus!

Skaityti daugiau: 2018m. vasario 18d. Lietuvos K-1 mėgėjų taurė. Vilnius

2018m. vasario 16d. VURI turnyras Klaipėdoje

Šiais metais vasario 16 dienos turnyras vyko Klaipėdoje, kur VURI kovomis shindokai-kan karate federacijos kovotojai pagerbė Lietuvos valstybingumo atkūrimo 100-tąsias metines. Ačiū mūsų klubo komandai, kuri ir vėl iškovojo komandos nugalėtojos taurę.

Skaityti daugiau: 2018m. vasario 16d. VURI turnyras Klaipėdoje

2018m. vasario 2 - 4 d. LSKKF žiemos stovykla ir KYU laipsnių atestacija, Mickūnai

Vasario 2 - 4 dienomis Mickūnuose vyko tradicinė Lietuvos Shindokai-Kan Karate federacijos žiemos stovykla. Kaip ir kiekvienais metais stovykloje vyko sunkios bei įdomios treniruotės, linksmos naujokų krikštynos ir 5 - 1 KYU laipsnių atestacija trukusi net 5 valandas. Sveikiname Gustą  ir Dovydą Dimšas, Rytį Gelažį, Pijų Reinikovą, Pijų Račaitį, Aistį Gudžiūną, Eriką Stravinską, Vėją Janavičių, Grantą Tamkevičių, Deividą Butkų,, Miglę Piečytę, Arminą Mogenį, Jaunių Suslavičių ir Eimantą Gutauską, bei klubo trenerį Erviną Fokiną apsigynus aukštesnius KYU laipsnius. Linkime ir toliau sėkmingai eiti shindokai-kan keliu!

Skaityti daugiau: 2018m. vasario 2 - 4 d. LSKKF žiemos stovykla ir KYU laipsnių atestacija, Mickūnai

2018m. sausio 27d. "Shindokai-kan viltys - 1", Kaunas

Sausio 27 diena Kaune vyko draugiškas shindokai-kan karate turnyras "Shindokai-kan viltys - 1". Turnyre išvydome 13 kovų pagal shindokai-kan karate taisykles, daugeliui dalyvių tai buvo pirmosios kovos ant tatamio. Sveikiname turnyro nugalėtojus, o pralaimėjusiems linkime dar uoliau treniruotis ir pergalės tai tik laiko klausimas.

Skaityti daugiau: 2018m. sausio 27d. "Shindokai-kan viltys - 1", Kaunas

Design by Vaidas Mureika
Copyright 2011 © ToraGym