http://99theme.com

Naujienos

2 proc. parama

  

Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34str. 3 dalies nuostatai įtvirtina naują nuolatinio Lietuvos gyventojo teisę - nuo per mokestinį laikotarpį gautų pajamų išskaičiuota pajamų mokesčio dalimi (iki 2 procentų) paremti pasirinktą ūkio subjektą, kuris pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą turi teisę gauti paramą. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš gyventojo papildomų materialinių išlaidų. Gyventojas turi teisę mokesčių administratoriui nurodyti, kam pervesti pajamų mokesčio dalį ir tokiu būdu paremti, jo manymu, labiausia remtiną visuomenei naudinga sritį.

Pasitaiko žmonių, kurie galvoja, kad jeigu niekam neskirs 2 proc. pajamų sumos, ji liks jiems. Deja, bet taip nebus, jeigu niekam neskirsite savo paramos, ją valstybė panaudos savo nuožiūra.

 

Skaityti daugiau: 2 proc. parama

SHINDOKAI-KAN treniruotės nuo 5 iki 50 metų

  

NAUJAS SEZONAS - NAUJOSE ERDVIOSE PATALPOSE ŠILAINIUOSE RIETAVO G. 11 !

Kviečiame naujus narius treniruotis SHINDOKAI-KAN kovos meno, kuris susideda iš trikovės: shindokai-kan KARATE, shindokai-kan KICKBOXING ir shindokai-kan GRAPPLING. Klubo vadovas ir toliau vadovaujasi taisykle- svarbiau kokybė, bet ne kiekybė! Todėl visi sportininkai suskaidyti į mažesnes grupes, siekiant gauti maksimalią treniruočių naudą.

Jūsų patogumui treniruotės vyksta šiais adresais: Rietavo g. 11 ir V.Krėvės pr. 43 (KAUNAS) ir Kosmonautų g. 15 (JONAVA).

Skaityti daugiau: SHINDOKAI-KAN treniruotės nuo 5 iki 50 metų

2019m. kovo 23d. KUMITE turnyras Vilniuje

Kovo 23 diena Vilniuje vyko kontrolinės kovos pagal Shindokai - Kan Karate taisykles. Tai buvo paskutinis bandymas prieš artėjantį Lietuvos čempionatą. Sekėsi neblogai, iš 5 dalyvavusių 3 iškovojo pergalę, o kiti garbingai gynė klubo vardą, nors ir pergalės neiškovojo! Einame teisingu keliu!

2019m. kovo 2d. sporto ir lyderystės stovykla

Kovo 2 diena vyko klubo TORA sporto ir lyderystės dienos stovykla, kurioje smagiai laiką leidome nuo 10 iki 20 val. Ačiū sportininkams ir treneriams, kurie stovyklos metu dalinosi savo neįkainojama patirtimi - Evaldas Petrauskas (boksas), Valentinas Marinionokas (seminaras apie motyvaciją), Ruslanas Gavrilovas (kūno analizės testai, įgalinimo treniruotė), Paulius Žemrieta (BJJ). Ačiū visiems, kurie skyrė savo laiką ir dieną!

2019m. vasario 16d. VURI turnyras, Kaunas

Vasario 16 diena Kaune vyko Lietuvos shindokai-kan karate federacijos VURI turnyras vasario 16-osios metinėms atminti. Nors daug kas sirgo ir negalėjo dalyvauti, bet šaunuoliai klubiečiai, kurie išbandė savo jėgas šventiniame vasario 16 dienos VURI turnyre Kaune. Sveikiname visus dalyvavusius! Tikiu, kad kiekvienas pasisėmė patirties ir kovingai pažymėjo šią dieną.

2019m. LSKKF žiemos stovykla

Vasario 1 - 3 dienomis Mickūnuose vyko tradicinė Lietuvos Shindokai-Kan Karate federacijos žiemos stovykla. Kaip ir kiekvienais metais stovykloje vyko sunkios bei įdomios treniruotės, linksmos naujokų krikštynos ir 5 - 1 KYU laipsnių atestacija trukusi net 5 valandas. Sveikiname federacijos sportininkus apsigynus aukštesnius KYU laipsnius. Linkime ir toliau sėkmingai eiti shindokai-kan karate keliu!

Skaityti daugiau: 2019m. LSKKF žiemos stovykla

2018 metų Kalėdinis Shindokai-kan karate turnyras, Kaunas

Gruodžio 15 diena Kaune buvo suorganizuotas tradicinis Kalėdinis Shindokai-kan karate turnyras “Kauno miesto taurė 2018”, kur sportininkai kovojo KUMITE ir VURI rungtyse. Tai vienas didžiausių turnyrų, kuriame dalyvavo virš 230 sportininkų, bei svečiai iš Lenkijos. Turnyrą organizavo rytų kovos menų klubas “TORA”, padedant būriui rėmėjų. Džiugu, kad kiekvienais metais šiame turnyre dalyvauja vis didesnis skaičius sportininkų iš klubų, priklausančių Lietuvos Shindokai-kan karate federacijai. Pirmiausia, norime padėkoti rėmėjams, kurie prisidėjo prie šių puikių varžybų, kuriose, jūsų dėka, buvo labai daug dovanų, bei prizų! Komandinėje įskaitoje VURI ir KUMITE rungtyse nenugalimi buvo ir dvi pirmąsias vietas iškovojo turnyro organizatoriai - rytų kovos menų klubas "TORA" !

Skaityti daugiau: 2018 metų Kalėdinis Shindokai-kan karate turnyras, Kaunas

2018m. lapkričio 17d. King of kings turnyras Vilnius

Lapkričio  17 dienos vakarą Vilniuje, „Siemens“ arenoje vyko tarptautinis turnyras „BUSHIDO HERO'S 2018 Vilnius“. Šiame turnyre debiutavo ir mūsų klubo kovotojas Gustas Dimša. Visus tris raundus vyko apyligė kova prieš kovotoją iš Vilniaus. Praėjus trims raundams teisėjų nuomonė išsiskyrė ir jie 2-1 pergalę skyrė Gusto priešininkui. Pralaimėjimas mūsų nenuvylė, bet dar labiau sustiprino  pasitikįjimą, esame jauni ir trokštame pergalių, tad visos pergalės prieš akis.

Skaityti daugiau: 2018m. lapkričio 17d. King of kings turnyras Vilnius

Design by Vaidas Mureika
Copyright 2011 © ToraGym