http://99theme.com

Naujienos

2018m. gegužės 12d. Lietuvos Shindokai-kan karate čempionatas

Gegužės 12 dieną Lietuvos Shindokai-kan karatė federacija visus kovotojus sukvietė i Kauną, kur buvo surengtas Lietuvos Shindokai-kan karate ir VURI čempionatas. Besibaigiant mokslo metams baigiasi ir sportininkų varžybų sezonas, kuris tradiciškai finišuoja tokio lygio varžybomis. Džiugu, kad šie turnyrai tampa vis gausesni dalyvių skaičiumi, tad ir šiame čempionate dalyvavo virš 100 kovotojų iš klubų, priklausančių Lietuvos Shindokai-kan karatė federacijai.

Lietuvos čempionate rytų kovos menų klubą "TORA" atstovavo nemažas sportininkų būrys, kurie puikiai ir kovingai atstovavo mūsų klubą, iškovota daug gražių pergalių, bei didelė gausa taurių bei medalių. Viso to rezultatas - iškovotos 2 komandos nugalėtojos taurės. Šiais metais mūsų klubas pats stipriausias tarp Lietuvos klubų! 

2018 metų Lietuvos Shindokai-kan VURI čempionais tapo: Erikas Butkus, Matas Danulevičius, Aisti Gudžiūnas (Jonava), Paulius Beresnevičius,  Ervinas Keršis, Erikas Turskis, Tauras Gudžiūnas (Jonava), Jokūbas Štuikys, Rokas Draudvila, Veronika Čakstaitė ir Matas Garkauskas. 

Vicečempiono vardus iškovojo: Arnas Baltakartis, Dinas Trainis, Jaunius Suslavičius, Grantas Tamkevičius, Eva Paulavičiūtė, Deividas Gedvilas, Pijus Kukanskis, Tautvydas Klovas (Jonava), Domas Etneris ir Domas Naujalis.

Bronzos medaliais pasipuošė: Ugnius Gudžiūnas (Jonava), Adrijus Satkūnas (Jonava), Titas Stašauskas, Šarūnas Pilipavičius, Naglis Gudžiūnas (Jonava), Domantas Dargužas, Armandas Grubas, Matas Žemaitis (Jonava) ir Deimantas Liekis.

2018 metų Lietuvos shindokai-kan karate čempionais tapo: Grantas Tamkevičius, Titas Stašauskas ir Tauras Gudžiūnas (Jonava).

Vicečempiono vardus iškovojo: Ugnius Gudžiūnas (Jonava), Erikas Turskis, Erikas Butkus, Šarūnas Pilipavičius ir Matas Garkauskas.

Bronzos medaliais pasipuošė: Aistis Gudžiūnas (Jonava), Arnas Baltakartis, Jokūbas Štuikys ir Deividas Gedvilas.

 

Design by Vaidas Mureika
Copyright 2011 © ToraGym