http://99theme.com

Naujienos

2016-ieji klubo "TORA" metai – 6-tasis klubo sezonas! Kuo toliau – tuo geriau!

  

Norime pasidžiaugti, bei pateikiam jau tradicija tapusia klubo “TORA” metų apžvalgą, aptarsime 2016 metų klubo sportininkų pasiekimus. Tai jau 6-tasis sezonas, kada ant kimono yra dėvimas antsiuvas “Rytų kovos menų klubas „TORA“ “, džiugu, kad per tokį trumpą laiką pasiekta išties labai daug. Šiais metais sportininkai pasiekė daug gražių pergalių ant tatamio ir ringe, žinoma, patyrė ir nesėkmių. Šiame straipsnyje apžvelgsime klubo „TORA“ triumfo akimirkas ir nesėkmes 2016-aisiais metais.  Kiekvienais metais mūsų kolektyvas vis didėja, mus supa vis didesnis bendraminčių ratas, drauge pradedame leisti šeimų dienas, organizuojame klubo išvykas, stovyklas. Galime tik pasidžiaugti, kad šiais metais mūsų klubas iškovojo net 6 komandos nugalėtojos taures Lietuvos shindokai-kan karate federacijos varžybose ir tai tik parodo, kad mūsų klubas įsitvirtina kaip vienas stipriausias Lietuvos shindokai-kan karate federacijos klubas.

 

KOVAS

* Kovo 5 diena Kaune vyko Lietuvos shindokai-kan karate federacijos turnyras "Tora taurė", kuriame net 40 kovotojų susirungė pagal shindokai-kan karate ir shindokai-kan kickbokso taisykles. Didžiuojamies klubo kovotojais, kurie iškovojo klubui komandos nugalėtojos taurę, ir jau nuo pat metų pradžios parodė, kad rytų kovos menų klubas "TORA" tampa vienu stipriausiu klubu Lietuvos shindokai-kan karate federacijoje. Turnyro nugalėtojais tapo: Ainius Mozūraitis, Titas Kukanskis, Grantas Tamkevičius, Joris Blavieščiūnas, Deividas Butkus, Laura Rakauskaitė, Ervinas Fokinas ir Julius Jankauskas

* 19 diena Jonavoje praūžė Lietuvos Shindokai-kan karate federacijos VURI turnyras "Visapusiško lavinimo centro taurei laimėti", kuriame jaunieji klubo kovotojai eilinį kartą parodė, kad yra sunkiai įveikiame ir didelių pastangų dėka ir buvo iškovota pirmoji vieta komandinėje klubų įskaitoje.

Turnyro nugalėtojais tapo: Dovydas Dimša, Ainius Mozūraitis, Pijus Reinikovas, Deividas Gedvilas, Erikas Butkus, Grantas Tamkevičius

BALANDIS

* Balandžio 2-3 dienomis Italijoje (Milane) vyko Shindokai-kan jaunimo ir suaugusiųjų (mėgėjų) kovos dėl pasaulio čempiono diržų. Lietuvos vardą gynė Ervinas Fokinas, Julius Jankauskas ir Gustas Dimša. 

Džiugu, kad lietuviams pavyko į namus parvežti vieną čempiono diržą. Tai pavyko padaryti Ervinui Fokinui, kuris kovojo suaugusiųjų grupėje, svorio kategorijoje iki 65 kilogramų. Pakeliui į finalą jis įveikė visus savo priešininkus, o finale susikovė su atstovu iš Italijos. Finalo kovoje aiškiai matėsi E. Fokino pranašumas ir aiškia persvara, po 4 raundų kovos jis buvo tituluotas pasaulio šindokai-kan karatė čempionu ir apsijuosė čempiono diržu. Kiek kitaip susiklostė kovos kitiems lietuviams: Juliui Jankauskui, tik finale teko pripažinti priešininko iš Prancūzijos pranašumą ir džiaugtis vicečempiono vardu.

* 10 diena Vilniuje vyko shindokai-kan turnyras "Vilniaus taurė", pergales iškovojo du klubiečiai: Ervinas Fokinas ir Erikas Stravinskas.

* 23 dieną Lietuvos Shindokai-kan karatė federacija visus mažuosius kovotojus sukvietė i Kauną, kur buvo surengtas Lietuvos vaikų universalių rato imtynių (VURI) čempionatas.

Lietuvos čempionate rytų kovos menų klubą "TORA" atstovavo nemažas sportininkų būrys, kurie puikiai ir kovingai atstovavo mūsų klubą, iškovota daug gražių pergalių, bei didelė gausa medalių. Viso to rezultatas - iškovota komandos nugalėtojos taurė.

2016-ų metų Lietuvos VURI čempionais tapo šie klubo kovotojai: Domantas Dargužas, Kristupas Mačiūnas (Jonava), Aistis Gudžiūnas (Jonava), Erikas Butkus, Pijus Reinikovas, Darius Sviderskas, Deividas Gedvilas, Aivaras Jucis, Ainius Mozūraitis ir Arminas Mogenis (Jonava)

GEGUŽĖ

Paskutinis pavasario mėnesis buvo aktyvus varžybomis, kuriose buvo iškovota daug gražių pergalių, bei vizitas į Kauno miesto savivaldybę.

* Kauno miesto savivaldybeje Kauno miesto meras V.Matijošaitis už aukštus sportinius pasiekimus apdovanojo klubo kovotoją Erviną Fokiną, kuris Milane vykusiame Pasaulio shindokai-kan karate čempionate iškovojo čempiono titulą, bei Julių Jankauską (iškovotas vicečempiono titulas). Be šių dviejų federacijos sportininkų buvo apdovanotas ir rytų kovos menų klubo "TORA" vadovas - treneris Ovidijus Antanaitis, kuris paruošė šiuos aukšto meistriškumo kovotojus.

* 12 diena Kaune vyko MMA Bushido turnyras "Sakura", kuriame dalyvavo ir rytų kovos menų klubą "TORA" atstovavo klubo kovotojas - treneris Ervinas Fokinas, pastarasis kovojo pagal ZST taisykles. Du raundus vyko atkakli kova, po kurių teisėjai skyrė extra raundą, kuriame jau jokių šansų savo oponentui nepaliko Ervinas, ir jau pirmojoje minutėje šventė pergalę rankos laužimu.

* Kiek kitaip susiklostė varžybos Alytuje, kur vyko Shindokai-kan karate turnyras, rytų kovos menų klubą "TORA" atstovavo: Erikas Stravinskas, Deividas Butkus ir Ainius Mozūraitis. Pergalę šventė tik Erikas Stravinskas, kitiems kovotojams teko pripažinti priešininkų pranašumą ir pasimokinti iš savo klaidų.

* Kiek kitaip susiklostė varžybos Lenkijoje, kur vyko tarptautinis shindokai-kan turnyras, turnyre Lietuvos shindokai-kan karate federacijos garbę gynė 14 klubiečių, iš kurių net 11 pavyko iškovoti pirmąsias vietas. Tai tik parodo, kad mes judame tinkame linkme, ir, kad sunkus darbas treniruotėse atsiperka su kaupu. Sveikiname turnyro nugalėtojus: Linas Vareikis (Jonava), Domantas Dargužas, Erikas Butkus, Šarūnas Pilipavičius, Titas Stašauskas, Deividas Gedvilas, Arminas Mogenis (Jonava), Titas Pečiukėnas, Andželika Pečiukėnaitė, Dovydas ir Gustas Dimšos

RUGSĖJIS

* Rugsėjo 17 diena, rytų kovos menų klubas "TORA" suorganizavo pirmąją tradicinę klubo šventę tėvams bei visiems sportininkams - TORAdienis. Šventės metu visi aktyviai leidome laiką - žaidėme, varžėmės tarpusavyje tiek vaikai, tiek tėveliai, smagiai ir aktyviai praleidome laiką kartu. Šventę laikome puikiai pavykusia, kadangi dalyvavo nemažas būrys klubo šeimų.

* Toliau klubo treneris Ervinas sėkmingai kopia į MMA ringą.  Alytuje vyko tarptautinis MMA Bushido turnyras "SWAT'64", kuriame puikiai pasirodė ir pirmajame raunde pergalę iškovojo klubo kovotojas - treneris Ervinas Fokinas.

SPALIS

* Spalio 9 dieną LSKKF Jonavoje pradėjo naująjį sezoną.   Čia praūžė Lietuvos Shindokai-kan karate federacijos VURI varžybos - turnyras "Visapusiško lavinimo centro taurei laimėti", kuriame dalyvavo 130 sportininkų iš klubų: "TORA", "VLC", "Spektras", "Dojo", "Budokan", "Tori", "Grifas".  Tad norint tapti turnyro nugalėtojais, kai kuriems sportininkams teko laimėti net 8 kovas. Sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus. Džiaugiamies, kad pirmąją vietą klubų įskaitoje iškovojo klubas "TORA", o antri liko turnyro šeimininkai bei mūsų trenerių treniruojami sportininkai - “VLC”. Turnyro kovingiausios merginos buvo pripažintos ir specialiaisiais turnyro rėmėjų prizais apdovanotos: Viltė Viplentaitė ir Valentina Marinionokaitė.

Po atkaklių ir sunkių kovų turnyro nugalėtojais tapo šie klubo nariai: Deividas Gedvilas, Pijus Reinikovas, Dominykas Dobrovolskis, Ervinas Petrauskas, Ignas Bagdanavičius, Andželika Pečiukėnaitė, Erikas Butkus, Urtė Gikytė, Tauras Gudžiūnas, Danielius Gricius ir Aistis Gudžiūnas.

LAPKRITIS

* Paskutinį lapkričio savaitgalį Kaune vyko tarptautinis MMA Bushido turnyras, kuriame prieš sportininką iš Moldavijos kovojo klubo treneris - kovotojas Ervinas Fokinas. Nuo pat pirmojo raundo gongo vyko atkakli kova, kuri truko visus tris raundus. Tiek vienas, tiek kitas kovotojas "pavaišino" vienas kitą stipriais smūgiais. Tad nenuostabu, kad teisėjai skyrė lygiasias šitoje kovoje. Pasisėmėmė puikios patirties, sportuojame ir toliau judame kovotojo keliu.

GRUODIS

* 3 diena Kaune vyko Kalėdinis shindokai-kan turnyras "Tora taurė". Džiugu, kad į turnyrą susirinko net 52 kovotojai, kurie savo jėgas išbandė pagal shindokai-kan karatė  ir shindokai-kan kickboxing taisykles. Kai kuriems kovotojams tai buvo dvigubas išbandymas, nes jiems reikėjo stengtis nugalėti ne tik savo priešininką, bet ir patį save, kadangi tai buvo jų pirmosios kovos ant tatamio. Visi pasisėmė geros  patirties, tikimies, kad ateityje jaunieji kovotojai mus dar džiugins ne viena gražia savo pergalę.

Turnyro nugalėtojais tapo šie klubo kovotojai: Titas Stašauskas, Arnas Baltakartis, Erikas Butkus, Šarūnas Pilipavičius, Ainius Mozūraitis, Vėjus Janavičius, Aistis Gudžiūnas (Jonava), Rokas Ribakovas, Gustas Dimša, Erikas Stravinskas, Arijus Blavieščiūnas, Kasparas Sinkevičius ir Dovydas Dimša.

Klubas “TORA” iškovojo komandos nugalėtojas taurę. Pradedame dominuoti ne tik VURI, bet ir KUMITE varžybose!

* 10 diena Lenkijoje, Lask mieste vyko tarptautinis shindokai-kan turnyras, kuriame Lietuvą atstovavo rytų kovos menų klubo "Tora" kovotojai: Ervinas Fokinas, Donatas Bruožis, Gustas ir Dovydas Dimšos, bei Rytis Gelažis. Sveikiname pergales iškovojusius sportininkus: Gustą ir Dovydą Dimšas, bei Rytį Gelažį. Gražias kovas sukovojo ir nedaug iki pergalės trūko Ervinui bei Donatui.

* 17 diena Kaune buvo suorganizuotas tradicinis Kalėdinis Shindokai-kan VURI turnyras “Kauno miesto taurė 2016”, kurį organizavo rytų kovos menų klubas “TORA”, padedant būriui rėmėjų ir klubo draugų. Džiugu, kad kiekvienais metais šiame turnyre dalyvauja vis didesnis skaičius sportininkų iš klubų, priklausančių Lietuvos Shindokai-kan karate federacijai (120 dalyvių). Pirmiausia, norime padėkoti rėmėjams, kurie prisidėjo prie šių puikių varžybų, kuriose, jūsų dėka, buvo labai daug dovanų, bei prizų! AČIŪ rytų kovos menų "TORA" komandai, kuri puikiai pasirodė, visi sportininkai iškovojo daug gražių pergalių ir klubui pelnė komandos nugalėtojos taurę!

Turnyro nugalėtojais tapo: Ervinas Keršis, Linas Vareikis (Jonava), Grantas Tamkevičius, Erikas Turskis, Deividas Gedvilas, Erikas Butkus, Jokūbas Štuikys, Titas Pečiukėnas, Pijus Račaitis, Mantas Kondrotas ir Kristupas Mačiūnas (Jonava).

Pirmiausia, noriu padėkoti sportininkams už labai gerus rezultatus, už gražias pergales, kurias visi šventėme  2016 metais. Džiugu, kad mūsų klubas vis didėja ir mes judame į priekį. Taip pat ačiū klubo nariams, kurie ir nebuvo paminėti šiame straipsnyje, tačiau jūsų palaikymas ir pagalba visada labai svarbi. Aš tikiu, kad 2017 metai mums bus dar geresni, ir atneš daug gražių pergalių! Svarbiausia, kad mes visi būtume kaip kumštis!

Ačiū už tai, kad esate mūsų dalis, nes tik jausdami jūsų palaikymą ir atsidavimą mes užaugsime dideli ir galingi!

Ovidijus Antanaitis,

Rytų kovos menų klubo „TORA“ prezidentas

 

  

  

 

Design by Vaidas Mureika
Copyright 2011 © ToraGym