http://99theme.com

Naujienos

2015m. kovo 29d. Pasaulio jaunimo shindokai-kan čempionatas

Kovo 28-29 dienomis Milane (Italija) vykusiame pasaulio jaunimo Shindokai-Kan karate čempionate Lietuvą atstovavo kauniečiai Ervinas Fokinas ir Donatas Bruožis (treneris O. Antanaitis “TORA”). Į Lietuvą Donatas sugrįžo tapęs nugalėtoju, jam pavyko iškovoti Pasaulio čempiono vardą svorio kategorijoje iki 60 kilogramų.

Pusfinalio kovoje jis nokautu įveikė kovotoją iš Italijos, o finalinėje kovoje susitiko su sportininku iš Vengrijos. Kovai prireikė visų 3 raundų, po kurių teisėjų sprendimas buvo – lygiosios, tad teko kovoti papildomą raundą. Ketvirtajame raunde aiškiai matėsi Donato pranašumas ir jam pasibaigus teisėjai vienbalsiai pergalę skyrė atstovui iš Lietuvos. Donato iškovotas pasaulio shindokai-kan karate čempiono diržas tai tik dar vienas pavyzdys, kad atkalus darbas treniruotėse veda į didžias pergales..

Kiek kitaip susiklostė Ervino Fokino pasirodymas čempionate. Jis jau atrankinėse kovose turėjo pripažinti priešininko iš Vengrijos pranašumą ir pasitraukti iš tolimesnių čempionato kovų.

Čempionato akimirkos

 

Design by Vaidas Mureika
Copyright 2011 © ToraGym