http://99theme.com

Naujienos

2013m. kovo 3d. Shindokai-kan turnyras "TORA taurė 2013"

Kovo 3 diena Kaune vyko Lietuvos Shindokai-kan karate federacijos turnyras "TORA taurė 2013". Tai buvo vienas iš gražiausių Shindokai-kan turnyrų, kuriame kovotojai kovojo pagal Shindokai-kan karatė ir Shindokai-kan kickboxing taisykles. Kovų buvo išties nemažai – trumpų ir ilgų, nuobodžių ir labai gražių – verčiančių žiūrovus ploti atsistojus. Varžybų žiūrovai galėjo pasigrožėti gražiomis kovomis, kurių metu buvo atlikta nemažai efektyvių veiksmų, kurie ir atnešė kovotojams pergales, tai aukšti kojų smūgiai į galvą, puikiai atlikti imtynių veiksmai, stiprių smūgių rankomis atakos, kurios pasiuntė priešininkus į nokdaunus. Kovų gražumas ir parodo, koks universalus ir gražus, savo kovomis, yra shindokai-kan karate stilius. Turnyro dalyviai, bei žiūrovai, kurių buvo išties nemažai, taip pat grožėjosi šokių studijos "EUFORIJA" pasirodymais.

Norime pasveikinti turnyro nugalėtojus, o kovas pralošusiems palinkėti dar daugiau ryžto, užsispirimo ir noro laimėti, bei tobulėti. Ir, žinoma, daug treniruočių, nes tik gerų treniruočių pagalba Jūs galite tapti čempionais!

Turnyro nugalėtojais tapo: Rytis Gelažis, Julius Jaunkauskas, Jurgis Gintauskas, Ervinas Fokinas, Tomas Karpius, Paulius Bulevičius, Povilas Nagrockas, Mantas Gramauskas, Mindaugas Bielskis ir Ignas Povilanskas (klubas "TORA"), Lukas Visockas ("2 Vilkai"), Raimond Puncevič ir Bartek Markowski ("Savigynos menų centras"), Karolis Bielevičius ("Goju Ryu"), Edvinas Mačiulaitis ("Spektras").

Turnyre po itin atkaklios kovos pergalės nepavyko iškovoti Germantui Kavaliauskui ir Dariui Padegimui. Taip pat, labai gražią ir atkaklią kovą pademonstravo klubo kovotojas Donatas Bruožis, kuris tik vienu tašku nusileido beveik 10kg sunkesniam priešininkui, tačiau pademonstravo puikų savo užsispyrimą, kovotojo charakterį, bei nusiteikimą laimėti.

Turnyre, taures komandinei įskaitai įsteigė turnyro rėmėjai - UAB "Sporto fėja"

1-ąją vietą komandinėje įskaitoje iškovojo rytų kovos menų klubas "TORA", Kaunas

2-ąją - "Savigynos menų centras", Vilnius

3-ąją - klubas "2 Vilkai", Alytus

Turnyro akimirkos

Design by Vaidas Mureika
Copyright 2011 © ToraGym