http://99theme.com

2011m. kovo 5d. LSKKF reitingo kovos, klubo "2 Vilkai" taurė

Š.m kovo 5 diena Alytuje vyko Lietuvos Shindokai-kan karate federacijos reitingo kovos. Turnyre dalyvavo nemažas sportininkų būrys iš LSKKF klubų: "Du vilkai", "SMC", "Javara", "TORA", "Naglis" ir "Spektras". Sportininkai kovojo, kad gautu reitingo taškų ir užsitikrintų vietą  Lietuvos čempionate.

Rytų kovos menų klubą "TORA" turnyre atstovavo Tomas Karpius, kuris pirmoje savo kovoje įveikė priešininką iš Prienų. Finalinė Tomo kova buvo kiek kitokia, čia jis susitiko su kovotoju iš Alytaus, atlikus neleistiną smūgį keliu į galvą  Alytaus sportininkas buvo diskvalifikuotas iš varžybų ir pirmoji vieta atiteko Tomui Karpiui.

Turnyre taip pat debiutavo klubo perspektyvusis naujokas Vitoldis Grėbliūnas. Kovos pradžia buvo labai gera, Vitoldis savo priešininką nuolatos atakavo stipriais rankų ir kojų smūgiais,  tačiau kovos eigoje Vilniaus sporto klubo "SMC" kovotojas atliko tikslų aukštą smūgį koja į galvą ir taip pasiuntė klubo "TORA" kovotoją į nokdauną, po kurio teisėjas nutraukė kovą.

Armandui Bikulčiui šios varžybos buvo nesėkmingos. Kelis kartus Armandas buvo nubaustas už neleistinus smūgius į galvą. Tačiau teisėjo įspėjimai nepadėjo, jis dar kartą pataikė į galvą, to pasekoje buvo diskvalifikuotas ir varžybų ir negavo reitingo taškų.

 

Greitu laiku bus atnaujinti LSKKF sportininkų reitingai ir paskelbta, kas pateko į balandžio 23 dieną vyksiantį  Lietuvos Shindokai-kan karate čempionatą. Sportininkų reitingus rasite www.shindokaikan.lt

Turnyro nuotraukos ir video

Design by Vaidas Mureika
Copyright 2011 © ToraGym