http://99theme.com

2019m. lapkričio 16d. MMA Bushido turnyras "HEROS KOK’80", Vilnius

Lapkričio 16 diena Vilniuje vyko tarptautinis MMA Bushido turnyras HEROS KOK’80. Dėl čempiono diržo klubo treneris Ervinas Fokinas kovojo prieš atletą iš ltalijos. Įdėtas sunkus darbas pasiteisino ir Ervinas jau po 46 sekundžių laimėjo kovą smaugimo veksmu ir šventė pergalę bei apsijuosė čempiono diržu. Sunkus darbas su puikia komanda pasiteisina ir duoda vaisius visada! Ačiū klubiečiams, kurie padėjo ruoštis šiai kovai, ačiū visiems, kurie palaikė, tikėjo ir motyvavo! Kartu mes vienas stiprus kumštis! 

Skaityti daugiau: 2019m. lapkričio 16d. MMA Bushido turnyras "HEROS KOK’80", Vilnius

2019m. lapkričio 9d. Shindokai-kan turnyras "Kaunas 2019", Kaunas

Lapkričio 9 diena Kaune vyko shindokai-kan kumite turnyras "Kaunas 2019", kuriame savo jėgas ant tatamio išbandė  48 kovotojai iš klubų "Tora", "Tori", "Grifas", "Budokan" ir "VLC". Sveikiname turnyro nugalėtojus: Daumantas Laurinonis, Erikas Turskis, Nojus Januškevičius, Naglis Gudžiūnas (Jonava), Tauras Gudžiūnas (Jonava), Mykolas Makarevičius, Elidijus Smailys, Nojus Gaškevičius, Rokas Mikėnas, Grantas Tamkevičius, Aistis Gudžiūnas (Jonava), Karolis Rimdeika, Laurynas Mačys, Vėjas Janavičius  ir Pijus Reinikovas 

Ačiū klubo treneriams, kurie ruošia čempionus! Ačiū visiems sportininkams, kurie nugalėjo savo priešininkus ir ačiū tiems, kurie nugalėjo savo baimę ir žengė ant tatamio - jūs esate šaunuoliai ir mūsų klubas jumis didžiuojasi!

Ačiū už iškovotą pirmąją vietą bendroje komandinėje įskaitoje!

2019m. spalio 26d. MMA Bushido turnyras "Saulės mūšis", Šiauliai

Spalio 26 diena Šiauliuose vyko tarptautinis  MMA Bushido turnyras "Saulės mūšis", kuriame savo jėgas išbandė perspektyvusis klubo kovotojas Gustas Dimša, kuris kovojo pagal K-1 taisykles. Gustas pergalę šventė jau antrajame raunde, kur savo priešininką du kartus pasiuntė į nokdauną ir teisėjas neleido toliau tęsti kovos. Sveikiname Gustą su gražia pergalę!

2019m. spalio 19d. Shindokai-kan turnyras "Viltys 4", Kaunas

Kaune vyko pirmosios šio sezono Lietuvos shindokai-kan karate federacijos turnyras “Viltys 4”. Džiaugiamies dalyvių gausa, dalyvavo apie 150 dalyvių! Turnyre puikiai pasirodė nemažas būrys sportininkų iš Jonavos, didžiajai daliai tai buvo pirmosios varžybos, o rezultatai tikrai geri! Taip pat didžiuojamies iškovota klubo 1-ąją vieta klubų įskaitoje! Bet ne taurė yra reikšmingiausias laimėjimas, didžiuojamies savo sportininkų kovingumu, ryžtu ir drąsa, nes kai kuriems sportininkams tai buvo pirmosios kovos ant tatamio, nors ir nedrąsiai, bet užtikrintai žengė į kovą ir parodė ką spėjo išmokti. Mes didžiuojamies jumis! 

Skaityti daugiau: 2019m. spalio 19d. Shindokai-kan turnyras "Viltys 4", Kaunas

2019m. spalio 12d. "Žalgirio taurė", Jurbarkas

Spalio 12 diena Jurbarke vyko turnyras “Žalgirio taurė”, kuriame dalyvavo mūsų klubo kovotojas Dovydas Dimša, kuris kovojo pagal K-1 taisykles. Visus 3 raundus Dovydas vedė kovą ir nepaliko jokių abejonių kas yra nugalėtojas!

2019m. 24 tarptautinė shindokai-kan stovykla. Palanga

Liepos 25 – 29 dienomis Palangoje vyko 24 tarptautinė shindokai-kan karate federacijos stovykla. Stovykloje dalyvavo atstovai iš Lietuvos, Lenkijos, Prancūzijos ir Vengrijos. Daug dėmesio buvo skiriama rankų ir kojų smūginei technikai, bei ištvermei, kuri vyko tiek salėje, tiek ant Baltijos jūros kranto bei pačioje jūroje. Be smagių treniruočių taip pat buvo aptartos ateinančio sezono shindokai-kan varžybos bei stovyklos. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, stovykloje vyko DAN atestacija, sveikiname klubo trenerius ErvinąFokiną bei Donatą Bruožį sėkmingai apsigynusius  1 DAN. 

Skaityti daugiau: 2019m. 24 tarptautinė shindokai-kan stovykla. Palanga

2019m. balandžio 27 diena. Europos klubų taurė. Jonava

Balandžio 27 diena Jonavoje vyko kikbokso turnyras Europos klubų taurė. Tai buvo ypatingai didelis turnyras, kuriame dalyvavo 191 kovotojas iš įvairių pasaulio šalių, tad paskutinės kovos baigėsi 21 val. Jame dalyvavo ir mūsų klubo kovotojai. Tobulėti dar tikrai yra kur tiek techniškai, tiek psichologiškai. Svarbu toliau smarkiai treniruotis ir ruoštis ateities kovoms! Sveikiname sėkmingai pasirodžius ir garbingai atstovavusius mūsų klubą!

2-ąsias vietas iškovojo Deividas Butkus ir Dominykas Košelevas. Bronzos medaliais pasipuošė Gustas Dimša ir Simonas Valionis! 

2019m. gegužės 4d. Lietuvos Shindokai-kan VURI čempionatas

Gegužės 4 dieną Lietuvos Shindokai-kan karatė federacija visus kovotojus sukvietė i Kauną, kur buvo surengtas Lietuvos Shindokai-kan VURI čempionatas. Besibaigiant mokslo metams baigiasi ir sportininkų varžybų sezonas, kuris tradiciškai finišuoja tokio lygio varžybomis. Džiugu, kad šie turnyrai tampa vis gausesni dalyvių skaičiumi, tad ir šiame čempionate dalyvavo apie 90 kovotojų iš klubų, priklausančių Lietuvos Shindokai-kan karatė federacijai.

Skaityti daugiau: 2019m. gegužės 4d. Lietuvos Shindokai-kan VURI čempionatas

Design by Vaidas Mureika
Copyright 2011 © ToraGym