Naujienos

2013m. vasario 16d. klubo triumfas VURI turnyre

Vasario 16 diena,  kaip ir kiekvienais metais,  Lietuvos Shindokai-kan karate federacijos sportininkai paminėjo VURI varžybomis Prienuose. Rytų kovos menų klubas "TORA" aiškia persvara iškovojo Prienų rajono mero taurę. Turnyro nugalėtojais tapo beveik visi klubo kovotojai. Iš galimų 8 pirmųjų vietų, klubo sportininkai iškovojo 6. Taip pat sėkmingai pasirodė pradedantysis klubo kovotojas Rytis Gelažis, kuris KUMITE rungtyje aiškia persvara nugalėjo prieniškį.

Tai buvo pirmoji Ryčio kova, tikimies, kad ateityje šis jaunasis kovotojas mums padovanos dar ne vieną gražią pergalę. Turnyro nugalėtojais tapo: Pijus Reinikovas, Gustas ir Dovydas Dimšos, Mantas Basinskas, Rytis Gelažis ir Martynas Šatkauskas. Antrąją vietą laimėjo mažasis klubo kovotojas Jaunius Suslavičius. Trečiąsias vietas iškovojo Karolina Myniotaitė, Deividas Dvilinskas ir Valentina Marinionokaitė. Varžybų pabaigoje taip pat buvo apdovanoti geriausi 2012 metų Lietuvos Shindokai-kan karate federacijos  sportininkai, tarp jų buvo ir mūsų klubo pasididžiavimas - broliai Gustas ir Dovydas Dimšos.