Naujienos

2015m. gegužės 9d. LSKKF čempionatas, Kaunas

Gegužės 9 dieną Lietuvos Shindokai-Kan Karate federacija (LSKKF) visus sukvietė i Kauną kur buvo surengtas vaikų universalių rato imtynių (VURI) čempionatas. Besibaigiant mokslo metams baigiasi ir jaunųjų sportininkų varžybų sezonas kuris tradiciškai finišuoja tokio lygio varžybomis. Čempionate dalyvavo virš 90 kovotojų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Jonavos ir Prienų sporto klubų.

Džiugu, kad Lietuvos čempionate rytų kovos menų klubą "TORA" atstovavo nemažas sportininkų būrys, kurie puikiai ir kovingai atstovavo mūsų klubą, bei iškovojo komandos nugalėtojos vardą.

2015-ų metų Lietuvos VURI čempionais tapo šie klubo kovotojai: Šarūnas Pilipavičius, Urtė Gikytė, Augustas Klimavičius, Pijus Račaitis, Gustas Dimša, Dovydas Dimša ir Simas Pakerys.

Vicečempionais tapo: Dominykas Sližauskas, Joris Blavieščiūnas, Domantas Abromas, Grantas Tamkevičius, Valentina Marinionokaitė, Erikas Butkus ir Erikas Stravinskas.

Bronzos medaliais pasipuošė: Justas Antanaitis, Emilis Vonžodas, Nojus Markevičius, Kristupas Juodsnukis ir Joris Urbonas.

Lietuvos Shindokai-Kan karate Kumite čempionato reitingo kovas laimėjo  Gustas ir Dovydas Dimšos.

AČIŪ čempionato rėmėjams - apsaugos įmonei UAB "GRIFS AG".